Gwarancja
montażu
w 10 dni!**

TYLKO U NAS!
  • Zapewniamy profesjonalne doradztwo,
  • atrakcyjny kredyt
  • pomoc przy formalnościach
  • szybką realizację!

Kup fotowoltaikę
i odbierz rok ubezpieczenia GRATIS

Dlaczego MY?


Jeżeli jesteś zainteresowany zarabianiem dzięki instalacji fotowoltaicznej, to dobrze trafiłeś! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania, a także przeprowadzą analizę opłacalności i zwrotu inwestycji. Przeprowadzimy w Twoim imieniu cały proces formalny, dzięki czemu Ty spokojnie będziesz mógł czekać na uruchomienie instalacji fotowoltaicznej.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

** Regulamin promocji znajdziesz tutajLP Promocja 2022-01
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail, numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych.
*
Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Alians Sp. z. o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celach przedstawienia oferty.
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty współpracujące z Alians Sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez te podmioty, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne