W ostatnim czasie bardzo popularnym źródłem energii stała się fotowoltaika, ta naturalna metoda pozyskiwania energii to na pewno przyszłość i wiele możliwości. Zastanawiasz się jak pozyskać środki na zakup takiej instalacji? Kredyt to jedna z możliwości sfinansowania zakupu i instalacji paneli fotowoltaicznych. Postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie, gdzie przedstawimy Ci możliwości kredytowe w różnych bankach. 

Kredyt na fotowoltaikę w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski proponuje „Promocyjną Ekopożyczkę”. Oferta dotyczy wyłącznie klientów banku, a wniosek należy zgłosić za pośrednictwem „Moje ING”. Po skorzystaniu z „Ekopożyczki” otrzymujemy zwrot prowizji, oferta dotyczy kredytów w wysokości do 60 tyś zł. Promocyjna oferta jest powiązana z zakupem materiałów, czy rzeczy, które bezpośrednio można powiązać z ekologią (panele fotowoltaicznę, ale również rower, czy hulajnoga).

Więcej informacji znajdziesz na stronie Banku – https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa-eko 

Kredyt na fotowoltaikę w Credit Agricole

Kolejnym bankiem na naszej liście jest kredyt ratalny w Bank Credit Agricole. W tym banku kredyt na fotowoltaikę możemy wziąć w punktach stacjonarnych lub za pomocą aplikacji internetowej. W tej ofercie mamy możliwość skorzystania z kredytu do maksymalnie 80 tyś zł, a jak podaje strona Credit Agricole – Wielkość prowizji zależy od indywidualnej oferty. Wyróżnikiem tej propozycji jest na pewno możliwość wydłużenia spłaty nawet do 120 rat.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Banku – https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-ratalny .

Kredyt na fotowoltaikę w BOŚ Banku „EKOkredyt PV”

Kolejną ofertą, którą wzięliśmy pod uwagę jest „EKOkredyt” od BOŚ Banku. Środki pozyskanie w ramach tego mogą zostać wykorzystane na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych, na zakup i montaż magazynów energii oraz na zakup i montaż przydomowych stacji ładowania. Okres kredytowania wynosi do 1 do 120 miesięcy, a oferta obowiązuje do lutego 2021 do czerwca.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – https://www.bosbank.pl/klient-indywidualny/pozyczki-i-kredyty/ekokredyt-na-fotowoltaike 

Kredyt na fotowoltaikę w Santander Bank Polska 

W Santander Bank Polska istnieje oferta „Pożyczka instalacji fotowoltaicznych” Jej okres finansowania to 1 do 72 miesięcy, jednym z warunków jest udział własny w postaci 10% oraz ubezpieczanie mienia. W tej ofercie możesz skorzystać  z pełnego wsparcia doradcy, który powinien pomóc wybrać Ci idealną ofertę pod twoje możliwości.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – https://www.santander.pl/santander-leasing/pozyczka/pozyczka-na-instalacje-fotowoltaiczne 

Czy warto instalować panele fotowoltaiczne?

Instalacje fotowoltaiczne zdecydowane korzyści zarówno dla klientów indywidualnych, jaki i firmy. Taka forma pozyskiwania energii zapewni Ci niższe rachunki za prąd oraz niezależność energetyczna. Dodatkowo w ten sposób zadbasz o środowisko poprzez redukcję emisji CO2. 

Dla biznesu

Fotowoltaika dla firm

Dla domu

Fotowoltaika dla domu

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy