Firma Alians – Nr 1 rynku fotowoltaiki wg. serwisów branżowych Enerad.pl i Optimal Energy – poszukuje Serwisanta instalacji fotowoltaicznych zamieszkałego w północnej części Polski.

  Twoje zadania:

  • Serwisowanie, konserwacje, naprawy i przeglądy instalacji fotowoltaicznych:
  • kompletna konfiguracja systemu monitoringu u klienta,
  • wymiana uszkodzonych modułów fotowoltaicznych,
  • wymiana optymalizatorów,
  • wymiana falowników,
  • wymiana modułów wewnętrznych falowników,
  • podstawowe pomiary elektryczne,
  • diagnostyka instalacji fotowoltaicznych,
  • poszukiwanie źródła przyczyn występowania awarii,
  • Wdrażanie ekip monterskich.
  • Prowadzenie bieżącego i zleconego nadzoru nad pracą ekip monterskich.
  • Wsparcie techniczne dla naszych Klientów.
  • Inne prace elektryczne i pomiarowe w ramach serwisu.

Oczekujemy:

  • Min. 1 rok doświadczenia jako serwisant, konserwator, montażysta – warunek konieczny.
  • Uprawnienia SEP E + D na stanowisku kontrolno – pomiarowym.
  • Doświadczenie w pracy na dachach.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy wyjazdowej (jednodniowej) i pracy w powierzonym regionie.
  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność,  samodzielność oraz odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub b2b.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Narzędzia pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

Aplikację proszę przesłać na e-mail rekrutacja@alians-oze.pl, kontakt pod nr tel.538 402 553

Do aplikacji prosimy o dołączenie następującego zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alians z siedzibą w Warszawie (02-677) przy ul. Cybernetyki 19b dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego obecnego oraz przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dla biznesu

Fotowoltaika dla firm

Dla domu

Fotowoltaika dla domu

Strefa wiedzy