Firma Alians OZE – Nr 1 rynku fotowoltaiki wg. serwisu branżowego Optimal Energy i Enerad.pl – poszukuje Managera ds. pomp ciepła do biura w Warszawie.

Twoje zadania:

  • Identyfikacja oraz dobór optymalnych rozwiązań, a także wpływ na dalszy rozwój oferty firmy z zakresu pomp ciepła.
  • Zarządzanie i wycena projektów instalacji pomp ciepła.
  • Dobór komponentów do projektów instalacji pomp ciepła.
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną oraz technologiczną.
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.
  • Wsparcie w tworzeniu strategii produktowej w ramach sekcji pomp ciepła.
  • Analiza rynku pod względem produktu, trendów i konkurencji.
  • Nadzorowanie procesów montażu instalacji pomp ciepła.
  • Współpraca z Kontrahentami i Dostawcami.
  • Wsparcie techniczne i współpraca z innymi działami w firmie (Projektowy, Realizacji, Handlowy, Audytorzy).
  • Wsparcie merytoryczne, projektowe i techniczne Klientów w zakresie najlepszej specyfikacji produktowej dla danego projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (branża chłodnicza, produkcyjna, pompy ciepła).
  • Doświadczenie zdobyte przy pracy z rozwiązaniami z zakresu instalacji i doboru pomp ciepła w układzie powietrze-woda oraz powietrze-powietrze.
  • Znajomość działania instalacji pomp ciepła.
  • Znajomość branży fotowoltaicznej.
  • Doświadczenie w doborach osprzętu kotłowni, urządzeń instalacji grzewczych, pomp ciepła.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz przy samodzielnych projektach.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Chęć bycia częścią innowacyjnej branży i brania czynnego udziału w rozwoju rynku.

Oferujemy:

  • Staniesz się częścią zespołu Alians odpowiedzialnego za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i realizację projektów technicznych.
  • Możliwość zbudowania zespołu lub współtworzenia działu.
  • Samodzielną pracę, która umożliwia realizację własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Umowa o pracę lub b2b.
  • Profesjonalny i energiczny zespół.
  • Odpowiedzialność i samodzielność.
  • Świetną atmosferę w zespole, otwartą komunikację i współpracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej branży.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Opiekę medyczną i pakiet sportowy.

Aplikację prosimy przesłać na email rekrutacja@alians-oze.pl, kontakt pod nr tel. 538 402 553.

Do aplikacji prosimy o dołączenie następującego zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alians z siedzibą w Warszawie (02-677) przy ul. Cybernetyki 19b dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego obecnego oraz przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dla biznesu

Fotowoltaika dla firm

Dla domu

Fotowoltaika dla domu

Strefa wiedzy