Przed montażem

Wierzymy, że tak jak każdy człowiek jest inny, tak każda instalacja fotowoltaiczna musi być dobrana pod indywidualne potrzeby. Sprawdzimy, jak funkcjonuje Twoje gospodarstwo domowe i dobierzemy instalację tak, aby to ona dostosowała się do Ciebie, a nie na odwrót!

Moduły fotowoltaiczne produkowane są obecnie z użyciem najnowszych technologii, dzięki czemu mogą służyć wielu pokoleniom. Producenci dają gwarancje na poziomie kilkudziesięciu lat na ewentualne wady oraz uzyski.

Tak, pomagamy przy wszystkich formalnościach związanych z finansowaniem instalacji fotowoltaicznych oraz uzyskaniem dotacji na inne produkty energetyczne. Współpracujemy z kilkunastoma bankami i instytucjami leasingowymi, które oferują naszym klientom finansowanie inwestycji na preferencyjnych warunkach. Chcemy również zdjąć z Twoich ramion ciężar wszelkich dokumentów, zatem przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania dotacji. Z nami nie będziesz musiał martwić się o poprawność złożonego wniosku!

Montaż instalacji fotowoltaicznej wykonujemy z dbałością o najwyższe standardy. Nasze ekipy rozumieją, że dom to najważniejsze miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny, zatem wszystkie prace zostaną wykonane bez zbędnej ingerencji w pokrycie dachowe. Nie musisz martwić się o swój dom, ponieważ my zrobimy to za Ciebie.

Nie. Instalacja fotowoltaiczna nie ingeruje w istniejącą instalację elektryczną budynku i jej zamontowanie nie wymaga wprowadzania żadnych zmian.

W przypadku instalacji domowej nie będzie trwało to więcej niż kilka dni. Jeżeli dopisze nam pogoda, to szybko i profesjonalnie wykonamy realizację Twojej inwestycji.

Nie. Licznik ten montuje bezpłatnie zakład energetyczny na podstawie odpowiedniego wniosku, jaki złożymy za Ciebie do odpowiedniego operatora dystrybucyjnego.

Zwrot z inwestycji to obecnie ok 5-6 lat. Czas ten skraca się w przypadku otrzymania 5000 zł dotacji z programu „Mój Prąd” bądź skorzystania z ulgi podatkowej. Producenci oferują długofalowe gwarancje, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o żadne dodatkowe koszty!

Po montażu

Pamiętaj, że zespół Alians pozostaje do Twojej dyspozycji nawet po wykonaniu montażu. Nasi specjaliści są wsparciem wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz, bez względu na etap realizacji inwestycji.

Nie. Instalacje fotowoltaiczne montowane przez Alians są całkowicie bezobsługowe i nie wymagają okresowych przeglądów

Montaż instalacji fotowoltaicznej obniża rachunki niemal do zera! W przypadku dobrze dobranej instalacji do opłaty zostają jedynie drobne opłaty dystrybucyjne.

Nie. Instalacja fotowoltaiczna jest powiązana z siecią energetyczną, więc jej działanie wymaga prądu.

Panele fotowoltaiczne produkują prąd nawet w pochmurne dni, jednak to słońce sprawia, że są one najbardziej wydajne. Ważnym jest, że energia wyprodukowana w lato może być magazynowana i zużywana w dni, kiedy zabraknie na niebie słońca.

Po wykonaniu montażu zainstalujemy odpowiednią aplikację mobilną, która ułatwi monitorowanie wyprodukowanego prądu ze słońca. Dzięki temu zawsze będziesz miał pod ręką najważniejsze informacje o swojej instalacji!

Energia wyprodukowana przez Twoją instalację w ciągu dnia jest magazynowana przez zakład energetyczny. Dzięki temu, że jesteś prosumentem możesz odebrać 80% tej energii wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować.

Warunki klimatyczne w naszym kraju pozwalają nam twierdzić, że nie jest konieczne mycie instalacji fotowoltaicznej. Opady deszczu zmyją ewentualny kurz, który może pojawić się na skutek naturalnych procesów.

Dla biznesu

Fotowoltaika dla firm

Dla domu

Fotowoltaika dla domu

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy