Przeprowadziliśmy badanie konsumenckie, dzięki któremu poznacie: skłonność do podjęcia inwestycji lub rozbudowy posiadanej instalacji, czynniki wpływające na decyzję o inwestycji, postrzeganą opłacalność oraz ogólną ocenę zadowolenia z instalacji fotowoltaicznych, a także zainteresowanie innym rozwiązaniami OZE. Badanie przeprowadzono na próbie 802 osób mieszkających w domach, w tym 197 respondentów posiadających instalacje fotowoltaiczne.

Zapraszamy do lektury!

Zostaw swoje dane, abyśmy mogli wysłać Ci pełną wersję raportu

B2B
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail, numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych.
*
Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Alians Sp. z. o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celach przedstawienia oferty.
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmioty współpracujące z Alians Sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez te podmioty, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne
Dla biznesu

Fotowoltaika dla firm

Dla domu

Fotowoltaika dla domu

Strefa wiedzy

Strefa wiedzy